Maszyny i metoda RS7
 

 Maszyny najwyższej jakości

 

 

 Firma Crystan poza produkcją oraz regeneracją wałów napędowych jest również producentem maszyn specjalistycznych do produkcji wałów.

Ponad 25 letnie doświadczenie firmy Crystan pozwoliło zaprojektować i zbudować maszyny najwyższej klasy, zawierające wiele opatentowanych rozwiązań technicznych takich jak np. szczęki CR1 używane w prasie specjalistycznej MHU, która osiągnęła wielki sukces na rynku europejskim.

Prawdziwym przełomem w zakresie produkcji oraz regeneracji wałów napędowych okazała się maszyna wielofunkcyjna o nazwie PSW. Pełni ona funkcje kilku maszyn, dzięki czemu skraca się czas potrzebny do wykonania wału napędowego, podnosi jego jakość w stosunku tego wykonywanego tradycyjnymi metodami, a co najważniejsze dla klienta-obniża koszt wykonania wału.

Dowodem wysokiej jakości maszyn produkowanych przez firmę Crystan jest ich popularność wśród przodujących firm światowych zajmujących się produkcją oraz regeneracją wałów cardana takich jak np. GKN Service International. Maszyny naszej firmy można spotkać w wielu serwisach wałów napędowych.

Dzięki pomysłowości oraz wieloletniej pracy projektantów firma Crystan może poszczycić się wprowadzeniem nowej metody wykonywania wałów napędowych o nazwie RS7.

cofnij
Crystan.pl - wały napędowe Warszawa, podpory i krzyżaki samochodowe, regeneracja wałów napędowych
Powered by Talem Technologies