Części zamienne

 

Pełne zaopatrzenie to oszczędność twojego czasu 

 

Do sprawnej produkcji wałów pędnych potrzebne jest bardzo doskonałe zaopatrzenie magazynowe. Firma Crystan posiada jeden z największych tego typu składów magazynowych w Polsce. Towary są używane nie tylko dla celów serwisowych, ale również handlowych. Zaopatrujemy hurtownie motoryzacyjne, sklepy z częściami zamiennymi do ciężarówek, maszyn, firmy konkurencyjne oraz partnerskie zajmujące się naprawą wałów pędnych.   

Oferowane przez nas produkty to przede wszystkim oryginalne części do budowy wałów pędnych takich producentów jak np.:   

     


Zapewniamy również alternatywę tańszych zamienników optymalnej jakości dla klientów, którzy chcą zaoszczędzić koszty.    

Krzyżaki

Krzyżaki zbudowane są z korpusu i łożysk igiełkowych, stanowią element wałów napędowych, półosi napędowych maszyn oraz pojazdów ciężarowych, pełnią też rolę przegubów w wielu różnych maszynach, urządzeniach oraz pojazdach.. Wykorzystywane są w branży budowlanej, przemysłowej, motoryzacyjnej i wiele innych.  

Krzyżaki występują w rozmaitych odmianach i wariantach, dzięki czemu można korzystać z elementów zróżnicowanych pod względem smarowania (centralne, boczne, w łożysku, samoobsługowe - bez smarowania) oraz odporności na temperaturę (krzyżaki standardowe i przeznaczone do trudnych warunków pracy).  

Firma Crystan udostępnia ponad 900 rodzajów krzyżaków, co świadczy o szerokim zakresie ich wykorzystywania. Krzyżaki sprzedawane są hurtowo oraz detalicznie. 

 

  

Podpory

Podpory zbudowane są z łożyska, gumowego lub metalowego korpusu oraz metalowej obejmy. Stanowią element konstrukcji wałów napędowych pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Podpory udostępniane są w różnych kształtach i wielkościach, w zależności od celu ich zastosowania. Przyjmuje się, że podpory o podobnych wymiarach mogą mieć odmienną szerokość łożyska przez wzgląd na przeznaczenie danego elementu. 

Podpory podobnie jak krzyżaki, są dostępne w bieżącej sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, zarówno podpory oryginalne do wszystkich typów wałów, jak i zamienniki, do większości z nich.


Półosie z przegubami kardana

Półosie stosowane są w przypadku przedniego napędu pojazdów ciężarowych, sprzętu budowlanego oraz rolniczego. Półosie zbudowane są z ramion półosi, kosza oraz krzyżaków, które w wielu przypadkach zastosowane są z interesującymi typami smarowań ze względu na trudny dostęp.

cofnij
Crystan.pl - wały napędowe Warszawa, podpory i krzyżaki samochodowe, regeneracja wałów napędowych
Powered by Talem Technologies